PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI

Predaj nehnuteľnosti sa môže na prvý pohľad javiť ako jednoduchý proces. No orientovať sa na trhu s nehnuteľnosťami, určiť správnu predajnú cenu alebo  príprava zmluvnej dokumentácie sú však úkony, ktoré majú byť zverené do rúk profesionálom.

Náš tím tvoria certifikovaní realitní poradcovia, právnici a odborní konzultanti, vďaka ktorým sme vám schopní poskytnúť komplexný realitný servis.

Špecializujeme sa na predaj bytov, vrátane novostavieb, rodinných domov, rekreačných domov (chaty, zruby), priestorov (športové priestory, kancelárie, obchodné priestory atď), objektov (penzióny, administratívne objekty, garáže atď) a pozemkov.

Naši profesionálni realitní poradcovia vám zabezpečia predaj nehnuteľnosti v nasledovných krokoch:

Návrh stratégie predaja

Fotodokumentácia nehnuteľnosti profesionálnym fotografom

Propagácia nehnuteľnosti na vybraných realitných portáloch je vrátane platenej reklamy, alebo umiestnenie v printových médiách

Obhliadky nehnuteľnosti so záujemcami (nevynímajúc sviatky či víkendy)

Asistencia realitného makléra pri protokolárnom prevzatí nehnuteľnosti – zahŕňa aj prepis energií a služieb

Zabezpečenie vypracovania celej zmluvnej dokumentácie týkajúcej sa prevodu advokátmi ktorí sa špecializujú na realitné právo. Zmluvná dokumentácia zahrňuje vypracovanie rezervačnej zmluvy, budúcej kúpnej zmluvy, kúpnej zmluvy a návrh na vklad na vlastníckeho práva na kataster nehnuteľností.

realitný rešerš obnáša vypracovanie analýzy trhovej ponuky a určenie správnej predajnej ceny

Profesionálna príprava nehnuteľnosti na predaj zahrňuje usmernenie poradcov z oblasti homestagingu

Video obhliadka nehnuteľnosti

Zabezpečenie potvrdení súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti (napríklad potvrdenie správcu bytového domu o nedoplatkoch)

Asistencia realitného makléra pri úkonoch spojených s notárom, bankou a katastrom

Každý náš klient dostane po ukončení obchodu od nás darček 🙂

Ponúkame tiež vyhľadávané doplnkové služby:

Posúdenie technického stavu nehnuteľnosti

Preverenie právneho stavu nehnuteľnosti

„Každý predaj sa dá zvládnuť profesionálne, spoľahlivo a s ľudským prístupom. A aj každá nehnuteľnosť sa dá predať. Či to bude skôr alebo neskôr, závisí od šikovnosti makléra.“

Danka Zošťáková

Mám záujem o stretnutie

Vaše meno a priezvisko

Vaše telefónne číslo

Váš email

Na realitnom trhu je stále aktuálna problematika podvodu pri predaji nehnuteľností, „home made“ kúpne zmluvy alebo fotografie nehnuteľností ktoré obsahujú citlivé osobné informácie alebo priamo členov rodiny..

Sme zástancami toho názoru, že odbornú prácu treba nechať na odborníka. Klienti sa tak môžu vyvarovať zbytočným komplikáciám pri predaji nielen z právneho hľadiska, ale najmä z hľadiska peňazí a času. Ani auto si predsa nenechávame opravovať v supermarkete, ale ideme priamo k automechanikom ;-)..

Naši profesionáli realitní makléri sú vám plne k dispozícií počas celého prípadu a preto Vám ušetria nielen peniaze, ale aj čas a energiu. Práve čas je dnes vnímaný ako najdrahšia komodita, a my chceme, aby ste ho venovali najmä svojej rodine, priateľom, poobedňajšiemu oddychu, a hladký priebeh predaja vašej nehnuteľnosti zabezpečíme my.

Veríme, že si našim prístupom a skúsenosťami získame aj vašu dôveru.

Plánujete kúpiť nehnuteľnosť?

 Verejná domnienka o službe Buyer´s Agenta je taká, že dnes si predsa ktokoľvek dokáže nájsť na internete nejakú nehnuteľnosť..  Áno, na prvý pohľad to môže vyzerať naozaj jednoducho. Ale my vám klamať nebudeme.

Vyhľadávanie vhodnej vami vysnívanej nehnuteľnosti – môže trvať dlhšie než ste si mysleli..

Obtelefonovávanie aktuálnosti ponúk – nie všetci realitní makléri dokážu odpovedať na Vaše emaily o dopyte a preto treba telefonovať, častokrát aj veľa a často..

Samotné obhliadky nehnuteľností – už ste videli byty ktoré v skutočnosti vyzerali vlastne úplne inak ako na fotkách?..

Preteky s inými záujemcami – umelé dražby typu „kto dá viac toho to bude“ je častokrát tiež preferovaný štýl práce na trhu s nehnuteľnosťami..

Komunikácia s rôznymi aj neprofesionálnymi osobami – žiaľ áno, nie každý kto sa predstaví ako realitný maklér v skutočnosti aj je certifikovaný profesionálny odborník..

Po absolvovaní takýchto „skúšok trpezlivosti“ na samotný (azda najdôležitejší)  proces – príprava a podpis rezervačnej alebo priamo kúpnej zmluvy – vám už jednoducho nezostáva žiadna energia. A práve v tomto momente sa môže stať, že prehliadnete, že kúpna zmluva je z právneho hľadiska neplatná, prepis vlastníctva neprebehne tak ako má, novú nehnuteľnosť ste mali prevziať zariadenú no na elektrických kábloch nie sú ani objímky na žiarovky, elektrárne vám odstavili elektrinu lebo ste sa včas neprihlásili k odberu…

Toto je iba opis jednej reálnej situácie z mnohých s ktorými sa naši klienti stretli. Po takýchto skúsenostiach vyhľadajú nás – špecialistov na kúpu nehnuteľnosti, ktorí sú pripravení vám pomôcť.

„Každá kúpa sa dá zvládnuť profesionálne, spoľahlivo a s ľudským prístupom.“

Mám záujem o cenovú ponuku za služby Buyer´s agenta

Vaše meno a priezvisko

Vaše telefónne číslo

Váš email

Našou prioritou je vaša spokojnosť a radosť z nového domova.

Veríme, že služby ktoré vám poskytnú naši realitní profesionáli potvrdia dôveru v naše schopnosti a vám zostane úsmev na tvári a pocit spokojnosti z nového bývania.

PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTI

Naši certifikovaní realitní poradcovia nájdu vhodného nájomcu pre Vašu nehnuteľnosť a v spolupráci s právnym oddelením zabezpečia hladký priebeh celého procesu prenájmu.

Špecializujeme sa na prenájom bytov, vrátane novostavieb, rodinných domov, rekreačných domov (chaty, zruby), priestorov (športové priestory, kancelárie, obchodné priestory atď) a objektov (penzióny, administratívne objekty, garáže atď).

PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTI

Naši certifikovaní realitní poradcovia nájdu vhodného nájomcu pre Vašu nehnuteľnosť a v spolupráci s právnym oddelením zabezpečia hladký priebeh celého procesu prenájmu.

Špecializujeme sa na prenájom bytov, vrátane novostavieb, rodinných domov, rekreačných domov (chaty, zruby), priestorov (športové priestory, kancelárie, obchodné priestory atď) a objektov (penzióny, administratívne objekty, garáže atď).

Naši profesionálni realitní poradcovia Vám zabezpečia prenájom nehnuteľnosti v nasledovných krokoch:

Návrh stratégie prenájmu – požiadavky prenajímateľa

Príprava nehnuteľnosti na prenájom – usmernenie poradcu v oblasti homestagingu

Fotodokumentácia nehnuteľnosti

Propagácia nehnuteľnosti na vybraných realitných portáloch je vrátane platenej reklamy

Obhliadky nehnuteľnosti so záujemcami (nevynímajúc sviatky či víkendy)

Zabezpečenie vypracovania zmluvnej dokumentácie týkajúcej sa prenájmu – zmluvná dokumentácia zahrňuje vypracovanie nájomnej zmluvy a odovzdávacieho protokolu

Asistencia realitného makléra pri protokolárnom odovzdaní nehnuteľnosti

„Každý prenájom sa dá zvládnuť profesionálne, spoľahlivo a s ľudským prístupom.“

Mám záujem o stretnutie

Vaše meno a priezvisko

Vaše telefónne číslo

Váš email

Naši realitní makléri vám na základe dlhoročných skúseností dokážu zabezpečiť nielen hladký prenájom vašej nehnuteľnosti vhodnému nájomcovi ale na základe zmluvne dohodnutých podmienok dokážu pre vás aj nájsť vhodnú nehnuteľnosť na prenájom.

Veríme, že si našim prístupom získame aj vašu dôveru.

Menu