PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI

Predaj nehnuteľnosti sa môže na prvý pohľad javiť ako jednoduchý proces. No orientovať sa na trhu s nehnuteľnosťami, určiť správnu predajnú cenu alebo  príprava zmluvnej dokumentácie sú však úkony, ktoré majú byť zverené do rúk profesionálom.

Náš tím tvoria certifikovaní realitní poradcovia, právnici a odborní konzultanti, vďaka ktorým sme vám schopní poskytnúť komplexný realitný servis.

Špecializujeme sa na predaj bytov, vrátane novostavieb, rodinných domov, rekreačných domov (chaty, zruby), priestorov (športové priestory, kancelárie, obchodné priestory atď), objektov (penzióny, administratívne objekty, garáže atď) a pozemkov.

Naši profesionálni realitní poradcovia vám zabezpečia predaj nehnuteľnosti v nasledovných krokoch:

Návrh stratégie predaja

Fotodokumentácia nehnuteľnosti profesionálnym fotografom

Propagácia nehnuteľnosti na vybraných realitných portáloch je vrátane platenej reklamy, alebo umiestnenie v printových médiách

Obhliadky nehnuteľnosti so záujemcami (nevynímajúc sviatky či víkendy)

Asistencia realitného makléra pri protokolárnom prevzatí nehnuteľnosti – zahŕňa aj prepis energií a služieb

Zabezpečenie vypracovania celej zmluvnej dokumentácie týkajúcej sa prevodu advokátmi ktorí sa špecializujú na realitné právo. Zmluvná dokumentácia zahrňuje vypracovanie rezervačnej zmluvy, budúcej kúpnej zmluvy, kúpnej zmluvy a návrh na vklad na vlastníckeho práva na kataster nehnuteľností.

realitný rešerš obnáša vypracovanie analýzy trhovej ponuky a určenie správnej predajnej ceny

Profesionálna príprava nehnuteľnosti na predaj zahrňuje usmernenie poradcov z oblasti homestagingu

Video obhliadka nehnuteľnosti

Zabezpečenie potvrdení súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti (napríklad potvrdenie správcu bytového domu o nedoplatkoch)

Asistencia realitného makléra pri úkonoch spojených s notárom, bankou a katastrom

Každý náš klient dostane po ukončení obchodu od nás darček 🙂

Ponúkame tiež vyhľadávané doplnkové služby:

Posúdenie technického stavu nehnuteľnosti

Preverenie právneho stavu nehnuteľnosti

„Každý predaj sa dá zvládnuť profesionálne, spoľahlivo a s ľudským prístupom. A aj každá nehnuteľnosť sa dá predať. Či to bude skôr alebo neskôr, závisí od šikovnosti makléra.“

Danka Zošťáková

Mám záujem o stretnutie

Vaše meno a priezvisko

Vaše telefónne číslo

Váš email

Na realitnom trhu je stále aktuálna problematika podvodu pri predaji nehnuteľností, „home made“ kúpne zmluvy alebo fotografie nehnuteľností ktoré obsahujú citlivé osobné informácie alebo priamo členov rodiny..

Sme zástancami toho názoru, že odbornú prácu treba nechať na odborníka. Klienti sa tak môžu vyvarovať zbytočným komplikáciám pri predaji nielen z právneho hľadiska, ale najmä z hľadiska peňazí a času. Ani auto si predsa nenechávame opravovať v supermarkete, ale ideme priamo k automechanikom ;-)..

Naši profesionáli realitní makléri sú vám plne k dispozícií počas celého prípadu a preto Vám ušetria nielen peniaze, ale aj čas a energiu. Práve čas je dnes vnímaný ako najdrahšia komodita, a my chceme, aby ste ho venovali najmä svojej rodine, priateľom, poobedňajšiemu oddychu, a hladký priebeh predaja vašej nehnuteľnosti zabezpečíme my.

Veríme, že si našim prístupom a skúsenosťami získame aj vašu dôveru.

Menu