O nás

Moje centrum bývania vzniklo ako odpoveď alebo reakcia na dianie na trhu. Vo finančnom svete sa pohybujem od roku 2012 a počas praxe som sa nie málo krát ocitla v situácii, kedy sa finančný sektor prelínal s tým realitným.

Jedna z najčastejších a najprimárnejších potrieb, ktorú som s klientami riešila bola potreba bývania – kúpa nehnuteľnosti. Práve v tomto okamihu klient často krát potreboval služby hypotekárneho poradcu, poisťovacieho poradcu, využíval služby realitného makléra a vyhľadával aj služby právneho zastúpenia. Vo veľa situáciách bolo teda nevyhnutné spolupracovať a komunikovať aj s ďalšími stranami obchodu. Práve tieto situácie a momenty ma priviedli k myšlienke, prečo to klientovi neuľahčiť a nezabezpečiť mu všetko pod jednou strechou?

Počas plynúcich rokov však narastali potreby klientov, pribúdali požiadavky a dopyty, a tak sa aj naše obzory zväčšovali. Vďaka tomu sme v roku 2018 pod „našu strechu“ zahrnuli a naše portfólio služieb rozšírili aj o interiérový dizajn a stavebné a rekonštrukčné práce.

Dnes klientom vieme zabezpečiť naozaj komplexné služby v procese kúpy nového vysnívaného bývania. Od prvého stretnutia s finančákom, s ktorými si prejdete možnosti a spôsoby financovania, cez realitné sprostredkovanie až po výber vhodných farebných kombinácií a nábytkov v obývačke až po pokládku obkladov či dlažieb. Každú službu pre nás zabezpečuje kvalifikovaný odborník vo svojom remesle s ktorým máme dlhoročné skúsenosti a nadštandardné vzťahy.

A aké sú konkrétne výhody Môjho centra bývania?

Nestrácam čas s hľadaním informácií na nete, ale zavolám svojmu finančákovi alebo realiťákovi s ktorým viem že budem ešte ďalších sto rokov spolupracovať

Neotravujem svojich známych aby mi dali kontakt na nejakého odborníka, a nemusím ani na facebooku čítať stovky komentárov ktorý remeselník alebo finančák je naj

Ušetrím, ale dostanem to čo som chcela

Nezaťažujú ma procesnými chodmi

Od firmy dostanem ešte aj darčeky za to že som bola ich klientom 😀 – radosť spolupracovať!

1
Rokov na trhu
1
Zobchodovaných nehnuteľností
1
rekonštrukcií
1

sprostredkovaných úverov

Takéto spájanie služieb alebo produktov sa v našom obchodnom svete nazýva crosseling a ja osobne ho mám rada a nielen že ho vyhľadávam, ale viem aj oceniť ak nejaká firma ponúka komplexnosť a uľahčí mi tým život 🙂

Verím, že spokojnosť našich existujúcich klientov bude naďalej pretrvávať a že tých ďalších nových klientov osloví nielen jednoduchosť tejto komplexnej ponuky, ale aj profesionalita, spoľahlivosť a individuálny ľudský prístup, ktorým sme ja a môj tím výnimoční. Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Menu