Téma bývania vždy bola, je a aj bude kľúčovou pre všetkých nás. Veríme, že domov nie je iba pomenovaním nášho trvalého či prechodného pobytu, ale je to miesto, kde sa cítime dobre, kde dokážeme relaxovať po náročnom dni, veríme že domov je miesto, kde sa vždy chceme vrátiť a kde tak radi trávime čas s našimi blízkymi.

Už od vzniku spoločnosti bolo našou víziou ponúkať komplexné služby a poradenstvo z oblasti bývania a preto sme radi, že teraz vieme klientom zabezpečiť už aj služby interiérového dizajnu. Či už sa jedná o čiastočné alebo o kompletné interiérové úpravy domov, bytov alebo kancelárskych priestorov, odmeniť sa radosťou z priestoru v ktorom žijete nebolo nikdy dostupnejšie.

...dovoľte si radosť z nového bývania...

Naše šikovné dizajnérky vám pomôžu rozvinúť vaše predstavy a pretvoriť ich na skutočnosť. Ponúkame vám podporu a vedenie pri počiatočných obavách ako a kde začať, ako sa nestratiť v dizajnérskych trendoch a súčasnej rozsiahlej ponuke tovarov na trhu s cieľom dotvoriť spoločnými silami vaše vysnívané bývanie za čo najkratší možný čas a za primerané výdavky s pečaťou vlastného vkusu.

Bývať vo vkusne zariadených interiéroch, priestoroch s premyslenými farbami a nábytkom, doplnených lákavými dekoráciami nie je už dnes výsadou. Mať interiér ktorý vás dobíja energiou a prináša vám pocit radosti si môže dovoliť predsa každý 🙂

Menu